Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
291 postów 1696 komentarzy

Przyjacielem Platon, a jeszcze większym prawda. Arystoteles

F.Krzysiak - dysydent PRL i RP. 72 lat nauczyciel, socjolog, politolog, oficer wojny psycholog. Przez bandę lekarzy Jaruzelskiego uznany 2x "nieuleczalnie chorym psychicznie"! Przewodnik - bada historię G-ka i zabytków, pilot, tłumacz, muzyk, wodzirej, humorysta!

Panie Ryszardzie Opara może Pan być dumny mieć takiego bohatera i taki KLUB DYLETANTÓW!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PANIE RYSZARDZIE JAKO LEKARZ PIERWSZEGO KONTAKTU POWINIEN PAN tych członków - szczególnie przewodniczącego i jego zastępcę ZBADAĆ I W RAZIE POTRZEBY WYSŁAĆ DO ODPOWIEDNIEGO SPECJALISTY.

    Ma Pan super odważnych, i prawdomównych blogerów, którzy ocenili się sami obiektywnie!

Wątpię, aby na świecie  w jakimś kraju znależli się tacy, którzy by się chwalili, że niewiele wiedzą, niewiele dobrego zrobić potrafią! Za to psuć potrafią bardzo dużo, bo z głupoty to nie ma dobrej roboty.

Choć znamy powiedzenie" "Jak nie potrafisz, to nie pchaj się na afisz!" A tu odwrotnie! Tu pod Pańskim patriotyczo-humanistycznym okiem powstał KLUB DYLETANTÓW !!!

NAWET NAJTAŃSZE SŁOWNIKI OBCE I POLSKIE  WYJAŚNIAJĄ, ŻE:

DYLETANT TO CZŁOWIEK Z AMATORSTWA ZAJMUJĄCY SIĘ JAKĄŚ DZIEDZINĄ ZWŁASZCZA SZTUKĄ  LUB NAUKĄ (tu jako wykształcony ateista mn.in. socjolog religii powiem NIE DAJ BOŻĘ!)    BEZ PRZYGOTOWANIA, CZYLI POWIERZCHOWNIE!  

Cóż ja m.in. nauczyciel socjolog, politolog itd ( patrz w główce bloga) z dyplomami , czyli mam papiery  jeszcze komuniści dali mi dyplomy, że nie zgadzam się z ich bandycką teorią i praktyką, to mam prawo palcem wskazywać tych rzekomych dygnitarzy, których nazywam WROGAMI WIĘKSZOŚCI NARODU,

A TU  NIEKOMPETENTNI, BO DYLETANCI NA MNIE SZCZEKAJĄ JAK NA WROGA NARODU...

CHYBA TO UDOWADNIA, ŻE SĄ NIEDOUCZENI, ALBO ONI MAJĄ W GŁOWACH POPRZESTAWIANE - POWINNI SIĘ LECZYĆ. 

Panie Ryszardzie Opara czy Pan się nie wstydzi, że u Pana taki Klub Dyletantów powstał, a może oni się pomylili i planowali utworzyć KLUB DYWERSANTÓW POLSKICH !

PANIE RYSZARDZIE JAKO LEKARZ PIERWSZEGO KONTAKTU POWINIEN PAN tych członków - szczególnie przewodniczącego i jego zastępcę ZBADAĆ I W RAZIE POTRZEBY WYSŁAĆ DO ODPOWIEDNIEGO SPECJALISTY.

Nie chce Pan ze mną rozmawiać (nawet jako ze starszym wiekiem) ale liczę, że tu się na Panu nie zawiodę!

Z poważaniem.

Franciszek Krzysiak

Dysydent patriota, humanista i na pewno nie dyletant choćby jako najlepszy w Europie ekspert zabytku w Gdańsku znawca Bramy Długoulicznej -(Langgasser Tor) przmianowanej z głupoty na Złotą i wyglądajęcej tak jakby restaurację jej wykonywali eksperci dyletanctwa polskiego.

KOMENTARZE

 • Wspolnych wrogow nie brakuje
  Czy warto tracic czas i energie na walke miedzy soba ?
 • @gosc hotelowy 07:40:03
  Najpierw trzeba pokonać swoich Bolków, oportunistów - bo zdrajcy narodowi są najgorsi np. Jaruzelski.
  Żegnam, bo jadę do pracy z 2 paniami z Hamburga, który pokażę Gdańsk.
  Pozdrawiam - choć nie byłem pozdrowiony!
 • F. Krzysiak.
  Witam. Cenię pana za odwagę i konkretne wypowiedzi, ale nie podał pan żadnych faktów na swoją tezę! Jeżeli oskarża pan R. Oparę o organizowanie klubu zdrajców , czy wręcz świrów, to proszę o fakty i dowody, bo oskarżanie bez nich wygląda na robienie chucpy i zadymy politycznej!!!
 • @F.Krzysiak 08:20:09
  ...tak tak ...trzeba pokazać paniom z Hamurga, jak wygląda Danzig i gdzie powinny się osiedlić...a ja bym paniom z Hamburga pokazał gest Kozakiewicza...Gdańsk jest polski !!!...to samo jest w Malborku... jakbym wjechał do niemieckiego miasteczka, wszędzie "szprechen"...Polak nie zwiedzi zamku, bo ceny biletów są zaporowe ..."nur fur deutch"...ale co ja tam... przecież cham i prostak jestem...bądź pozdrowiony Panie Franciszku
 • @Elis 10:36:40
  Proszę tą radę także sprzedać głównemu dyletantowi, u którego z chama, prostaka, trolla chuligana awansowałem na agenta służb.
  Jak to dyletant znający się na wszystkim, włącznie z metodami operacyjnymi służb, co pozwala mu bezbłędnie agentów wyłapywać.
  Fakt, że Panu Wawro zbytnio pocisnąłem i przesadziłem, poniosło mnie trochę i teraz źle mi z tym, bo sam chcę jedności, a wprowadziłem podziały i faktycznie zachowałem się jak cham i prostak w stosunku do Pana Wawro, co nie zmienia faktu,że pisanina bez mocy sprawczej jest według mnie nadal impotencją.
  Z dyletantami jest ten problem, że na mało czym znają się, a o wszystkim piszą. Mniejsza z tym, bo nie trzeba ich czytać, ale jak zastępca głównego dyletanta zaczął przeinaczać moje wypowiedzi to ciężko było mi to zignorować.
 • @wk..ny 11:07:59
  dodam, że przed awansem na agenta byłem nazwany "synem" Pana Franciszka, hehehe
 • @zibi 08:54:55
  Zastanów się człowieku i
  1/ zacznij uczyć się kultury i "pan" otp pisz dużą litera - nie udowadniaj dyletanctwa w rtografii!
  2/ Ja takiej bzdury nie napisałem: " oskarża pan R. Oparę o organizowanie klubu zdrajców "
 • @trybeus 09:40:07
  Puknij się w głowę trybeusie młotkiem żelaznym, co Ty wypisujesz!

  "...tak tak ...trzeba pokazać paniom z Hamurga, jak wygląda Danzig i gdzie powinny się osiedlić...a ja bym paniom z Hamburga pokazał gest Kozakiewicza...Gdańsk jest polski !!!...to samo jest w Malborku... jakbym wjechał do niemieckiego miasteczka, wszędzie "szprechen"...Polak nie zwiedzi zamku, bo ceny biletów są zaporowe ..."nur fur deutch"...ale co ja tam... przecież cham i prostak jestem...bądź pozdrowiony Panie Franciszku

  Nie usunę tego, a jeśbyś ten swój popis braku kultury i rozumu usunął to niech to tu zostanie>
 • @Elis 10:36:40
  Kolejny dyletancie ! Pisz "pan" dużą literą!
  Wstyd mi za Was!
  Na miejscu Pana R.O. kazałbym tą uwłacząjącą jego portalu nazwę natychmiast usunąć!
 • @Bara-bar 17:15:19
  Ad rem proszę, a za ad absurdum banuję!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY