Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
291 postów 1696 komentarzy

Przyjacielem Platon, a jeszcze większym prawda. Arystoteles

F.Krzysiak - dysydent PRL i RP. 72 lat nauczyciel, socjolog, politolog, oficer wojny psycholog. Przez bandę lekarzy Jaruzelskiego uznany 2x "nieuleczalnie chorym psychicznie"! Przewodnik - bada historię G-ka i zabytków, pilot, tłumacz, muzyk, wodzirej, humorysta!

Ja polski DYSYDENT wysłałem Gauck’owi i niemieckiemu narodowi gratulacje !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Liczyłem na partię przepiękną z nazwy: PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ, ale z kancelarii Lecha Kaczyńskiego dostałem wyjaśnienie: TAKIE BYŁY WTEDY CZASY !!!

 

 
Gauck – rozpracowywał szpiegów, agentów,
Dygnitarzy komunistycznego SED itd. !
 
Prywatnie i z pasją oraz służbowo zajmowałem się historią Niemiec,
A szczególnie RFN, przy okazji zrozumiałe i NRD. Najczarniejsze karty
historii Niemiec są bardzo dobrze mi znane głównie z Zach.-Niem. 
stacji TV, których audycje studiowałem służbowo – byłem wtedy
oficerem aparatu wojny  psychologicznej - skierowanej na wroga Niemcy !
 
W 1996 roku napisałem książkę z gryfem tajności o kraju związkowym Szlezwiku – Holsztynie.
Gdyby doszło do wojny miałbym być – zgodnie z planami „W” – dyrektorem
rozgłośni radiowej - na terenie płn. Niemiec. Praktykę odbyłem na wszystkich stanowiskach w rozgłośni
PR w Bydgoszczy!
 
W LWP za czasów zdrajcy narodu, od 1941 roku obywatela ZSRR, dyktatora
Jaruzelskiego -  za moje poglądy polityczne, krytykę LWP, PZPR, ZSRR,
DOMAGANIE SIĘ PRAWDY O KATYNIU, ŻE  NIE  NIEMCY TYLKO
ROSJANIE WYMORDOWALI NASZYCH OFICERÓW W KATYNIU
i działalność wyróżniony zostałem - na papierze - w latach 1979 i 1980
dwoma nieuleczalnymi chorobami psychicznymi.
 
Nigdy nikt mnie nawet nie przeprosił, a RZEKOMI OPOZYCJONIŚCI np.:
KOMOROWSKI, ONYSZKIEWICZ, na NE piszący dużo SZEREMIETIEW
(ten nawet trochę wątpił w to, co pisałem, ale sprawdził i dopisał "chyba miał trochę rację"!) i pozostali cywilni ministrowie MON nie zainteresowali się represjonowanymi w wojsku, a było nas parę tysięcy - zresztą wiecznie wpływowy dyktator nie pozwoliłby na zrehabilitowanie nas, a tym bardziej n a nawet wyróżnienie dyplomem! 
 
Liczyłem na partię przepiękną z nazwy: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,
ale z kancelarii Lecha Kaczyńskiego dostałem wyjaśnienie:
TAKIE BYŁY WTEDY CZASY !!!
 
Wracając do wyboru w dniu 18.03. br. prezydenta w RFN pragnę podkreślić,
 że tytuły  w massmediach mówią same za siebie! Oto najpiękniejszy:
Joachim Gauck – PREZYDENT SERC ! 
 
Mógłbym zacytować teksty z przemówienia i wypowiedzi  nowego prezydenta pełne troski o naród i SZACUNKU I ODPOWIEDZIALNOŚCI CZŁONKÓW PARLAMENTU DO WYBORCÓW –CZEGO NIE MOŻEMY POWIEDZIEĆ O NASZYCH POSŁACH I SENATORACH  - SZCZĘŚLIWYCH, ŻE MAJĄ  USTAWĘ, KTÓRA NIELEGALNA, ALE U NAS DAJE IM PRAWO OLEWAĆ PROŚBY, SKARGI I PETYCJA OBYWATELI
 
Cóż naszego prezydenta „Bula”, znawcy mimo wszystko poezji towarzyszki CZYMBORSKIEJ, PRZYGOTOWAŁY NA STANOWISKO SŁUŻBY SPECJALNE Z POLECENIA PRZEWODNICZĄCEGO KLUBU ŻYJĄCYCH PREZYDENTÓW... 
 
Apelowałem w sprawie korekty ww. ustawy wiele razy do niego i do Tuska - szefa rzekomej PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, ALE ONI MAJĄ TO TAM. ….. !
 
 
Chyba nic dziwnego, że spostrzegawczy, zdolni fotografowie, satyrycy, rysownicy itp. dokumentują to i te fakty też mówią za siebie:    
 
 
 
 
 
No a to:
 
 
to już szczyt wdzięczności Komorowskiego - godny rekordu Guinessa – jak można jeszcze bezczelnie deptać rzucony na kolana naród !!!
 
Franciszek Krzysiak – dysydent za komuny i dziś !

KOMENTARZE

 • @Paweł Tonderski 09:55:47
  Czy Pana zadaniem jest odwracanie uwagi od naszych polskich spraw, czy Pan robi to za pieniądze?!
  Swoją drogą przesyłam Panu: PATRIOTYCZNE KONDOLENCJE !
  Bez pozdrowień i poważania!
 • @drhumor 10:13:11
  Pomyliłem nazwiska powinno być Leszka Kołakowskiego. Wręcz pasjami się pan Joachim wczytuje w jego prace filozoficzne.:)))

  Coś słabo w tym niemieckim IPN-e pracował, ponieważ w Niemczech od lat rządzą komuchy z byłego NRD.:)))

  p.s.

  Ciągle myślę o doskonałych wpisach na temat historii NSZ pana Leszka Żebrowskiego, stąd u mnie ta pomyłka.

  p.s. 2

  Odwracam uwagę? Pan Joachim to są polskie sprawy?

  Joachim Glauck kandydat Zielonych i SPD, a pan dalej swoje?

  Panie decydencie. :))))
 • @Paweł Tonderski 09:55:47
  Powinno być Leszka Kołakowskiego zamiast Leszka Żebrowskiego*, za swoją pomyłkę przepraszam, ciągle mnie chodzi po mojej głowie pan Żebrowski i jego doskonałe opracowania historyczne, które zaczął zamieszczać na Nowym Ekranie, stąd ta pomyłka.
 • @drhumor 10:13:11
  Jeszcze nikt za nic na tym portalu mnie nie zapłacił. To samo pytanie można zadać panu. Nie uważa pan?
 • Gartulujemy narodowi bartniemu z NRD, naród Polski...
  Uchował się jedyny samiusieńki w tym NRD, dlatego też w Niemczech od lat rządzi socjalistyczna CSU w koalicji z komunistyczną i bolszewicką SPD, pan Gerhard Schröder (dawny komuch) i pani Merkel (dawna maoistka) są czyści jak łzy, teraz przyszedł czas na pana Joachima Glaucka, który był już znany w NRD w latach 50-tych i 60-tych, kandydat z ramienia SPD enerdowskiej PZPR i partii Zielonych, to tacy nasi Palikociarze. :)

  Jest się czym cieszyć, oj jest.

  Pan Glauck uwielbia prace naukowe profesora Leszka Kołakowskiego, jego zdaniem wielkiego i zasłużonego dla Polski polskiego patriotę. :))) To kolejny dowód na to, że my Polacy mamy się z czego cieszyć. :))

  Akurat tutaj PiS-owi się udało, że do tej pory nie wysłali jeszcze gratulacji panu Joachimowi, ale na pewno już wkrótce to niedopatrzenie nadrobią, PiS teraz ma w Polsce na głowie obronę Kościoła Katolickiego, to jest ważniejsza sprawa niż jakiś Joachim zza Odry. :)

  s.p.

  Musiałem poprawić swój błąd, ponieważ to wyglądało niedobrze, teraz do pana Joachima bardziej pasuje Leszek Kołakowski. :))
 • @Paweł Tonderski 10:43:09
  Jeśli ma Pan problemy z j. polskim lub nie umie Pan przeczytać do końca baloga, bo się pan męczy to wyjaśniam, że Gauck był tylko pretekstem do pokazania "wspaniałego" polskiego prezydĘta "Bula" komorowskiego!

  Mnie jeszcze nikt nigdy nie płacil, a nawet nie wypłacano mi przyznanych nagród ze względów politycznych.
  Po raz drugi przesyłam Panu: KONDOLENCJE PZTRIOTYCZNE !
 • O IM Larve i IM Erika
  Znowu bajeczki. Podobnie jak w przypadku Angeli Merkel media zaczynaja od bajeczek na temat jego zyciorysu. Sam Gauck sie w TV wypowiada, ze on “sie nie ugial” i pokazuja warunki w jakich musial dzialac jako pastor w Rostocku. Tylko dla nieswiadomych, naiwnych takie teksty. Zreszta pamietam jego kiedys bardzo znamienna wypowiedz przez radio, w czasach “przedanielkowych” jeszcze, kiedy juz byl on szefem tego IPN-u w bylej NRD. “Powiadam wam, w NRD nie bylo ani jednego, powtarzam ani jednego pastora czy innego duchownego co by nie byl wspólpracownikiem STASI”..koniec cytatu. To, ze Anielka go “nie chciala” kojarzylo mi sie tez i z ta wypowiedzia. Bo on moze byc “nieposluszny” a za duzo wie, czytal za duzo w papierach (nawet scinkach zlozonych komputerowo). Moze byc wiec grozny dla Systemu KGB co zawladnal prawie cala Europa. Ale nie musi bo sie go “skloni do kompromisów” i zaprzegnie do “rydwanu postepu”. Byl on wiec kolega po fachu z ojcem Anielki..matka jej tez, wiadomo, byla agentka STASI juz w Hamburgu skad zostali odwolani do Stasilandu z “niejasnych” powodów..a media potem to tak cudnie okreslily “poczuli potrzebe pelnienia duszpasterstwa tam gdzie to najbardziej potrzebne”..wiec spakowali (w pospiechu?) manatki i 2 letnia Anielcie i pojechali do DDR. Jak sluchy chodza, rzad Honeckera im w tej chwalebnej misji tak przyklasnal, ze dostali od razu wille w chronionej dzielnicy i kazdy nowiutka Lade, tata i mama. A Pastor Joachim nie mial nawet swojego kosciola…po mieszkaniach sie tulal spotykac wiernych..ale tez teraz ktos zanotowal, ze mu dali VW Busa do dyspozycji…to byly ogromne, na te czasy “dowody uznania”. Domyslam sie, ze Angela sie uspokoila po dlugiej rozmowie z Pulpitem Centralnym, gdzie ja zapewniono, ze nie bedzie problemów z nowym prezydentem. Miejmy nadzieje, ze mimo tego jego wypracowana moralnosc bedzie tez hamowac te rózne zapedy systemu i nie pójdzie on na zbyt dalekie kompromisy albo nie “rzuci recznika” jak Köhler. Jest on, jak twierdzi, fanatycznym wyznawca prawdy i wolnosci. Super! Ale niedopowiedzi w niewygodnych sprawach tez juz cala prawda nie sa. Zaczyna wiec swoje urzedowanie od klamstwa.
 • Autorze
  Fakty. Troszkę poczytać trzeba, niestety. Tak dla przykładu http://brd-schwindel.org/der-g… brd-schwindel – ładny adres ….
 • CD.
  Putin jako szef KGB w DDR, kula się ze śmiechu mając w ręku dossier tak Larwy jak i Eriki “dziewczynki” Kohla też jego i STASI agenta. A tu widzę wielkie podniecenie co niektórych Larwą, oczekiwaniem od niego nie wiadomo czego, od kogoś który jest tylko figurantem za b.duże pieniądze niemieckiego podatnika. Skąd u Polaków fascynacja agentami STASI, oraz brania ich za wzór do naśladowania? Amerykanie, Biały Dom, służby, także kulają się ze śmiechu, ponieważ dla nich za “grosze” czyli za 75 tys $ kupili od Rosjanina akta STASI i wszystkich agentów, wszystkich powtarzam, tych w b. demoludach także w tym polskich!!! Mają czym “zmiękczać” polskich? polityków między innymi także tych z pierwszych stron gazet, ekranu jak i z dalszych szeregów chwilowo nie na “topie”, w odstawce. Podzielili się tylko tą wiedzą z UK.
 • CD. o Larwie
  Dla znających j.niemiecki IM Larve – https://www.google.com/search?… oraz IM Erika http://duckhome.de/tb/archives… http://www.pi-news.net/2010/01… Tylko prawda jest ciekawa czyli dyskutujmy o Joachimie Gaucku. Joachim Gauck w dniu dzisiejszym zostaje Prezydentem Niemiec. Nie wybiera go naród niemiecki, a klasa polityczna skupiona w niemieckim Zgromadzeniu Federalnym. Sposób wyboru wpływa na poziom debaty w Niemczech i poza granicami tego państwa, a właściwie na brak debaty, a w ślad za tym na przemilczanie lub „zamilczanie” pełnej biografii i kontrowersyjnych lub niejasnych spraw związanych z tym niemieckim politykiem. „Tylko prawda jest ciekawa”. To określenie Józefa Mackiewicza powinno przyświecać polskim dyskusjom o tym doniosłym wydarzeniu za naszą zachodnią granicą, a pomocny w tym będzie interesujący tekst zamieszczony na portalu Rebelya.pl, którego lekturę gorąco polecam http://rebelya.pl/post/1402/gr…
 • “Życie spędził na walce z komunizmem”
  “Życie spędził na walce z komunizmem” To jeden z tytulow okretu flagowego rezimu, walterowskiej tvn24. Jest to ewidentna bzdura, o czym wiedza funkcjonariusze “po” na etatatach dziennikarzy. Gauck ma taka prase w POlsce jak tusk w Niemczech. Tylko pozazdroscic. Wystarczy porownac artykuly rezimowych mediow na temat premiera Orbana a gaucka. Gauck jest takim samym czolowym opozycjonista jak krzywonos legendarna dzialaczka “Solidarnosci”. Ewa Giles pisze o niecheci ze strony ludzi michnika. To tylko drobne nieporozumienie oraz internacjonalna solidarnosc z niemieckimi komunistami. UB-cy michnika moga spac spokojnie. Ze strony gaucka nie grozi im najmniejsze niebezpieczenstwo. Nie mam zalu do sympatykow gaucka na tym forum. Ich wiedza na temat tego osobnika jest w przyblizeniu taka sama jak Niemcow na temat walesy. Apeluje o zdrowy rozsadek i odrobine logiki. Za kilka dni media obiegna zdjecia usmiechnietych prezydentow komorowskiego i gaucka oraz bajki o przyjazni naszych narodow. Wtedy fan-club gaucka na tym forum zakonczy swa krotka dzialalnosc. Stara pierdola Gauck rzucil zone aby zyc na “kocia lape” z duzo mlodsza “partnerka”. Niemcom sie to podoba, bo wiekszosc z nich tak zyje! Gauck juz zapowiedzial, ze pierwszym krajem, ktory odwiedzi bedzie Polska! Niedawno byl juz w Polsce i wyrazal sie z entuzjazmem o dokonaniach rezimu Thuzka!
 • CD. o Larwie autorze.
  Jakże inaczej mógł tw. Larwa wyrażać się o swym ziomku tw. Oskarze? no jak? tylko w superlatywach. Obaj figurują w archiwach STASI jako jej agenci wraz z tante Makrelą czyli dziewczynką Khola tw. Eriką a pośrednio Putina/KGB.
 • CD. o Larwie i Erice
  Mnie wystarczy, ze ma polityczne pochodzenie podobne jak Merkel alias “EM Erika”, ktora nieoficjalnie pracowala dla Stasi, nie wspominajac jej oficjalnego zaangazowania w komunistycznej mlodziezowce, gdzie piastowala najwyzsza funkcje bedac odpowiedzialna za propagande i agitacje na dobra czesc Niemiec !A czy wiecie, ze EM Erika jest nielegalna corka Helmutha Kohla? Na zdjeciu z tatusiem: podobni? (link ponizej) Co moglo motywowac H. Kohla aby wziac takiego “dzieciaka” pod swoje skrzydelka? Oficjalnie ja nazywal “moja mala panienko”. Z artykulu tez sie dowiadujemy o aferze skopiowanej pracy doktorskiej pani Merkel. Ilez bylo hipotez na sposob zrobienia tego doktoratu, a to takie proste! Kopia dokladnie zgodna z oryginalem, napisanym przez kogos innego. Co do tatusia, to wiadomo o jego przynaleznosci do masonerii (swiatly czlonek wielkiej masonskiej lozy, ktora nie akceptuje zadnej przynaleznosci religijnej, jak zydowskiej. A sadzilam, ze Merkelowa jest wyznania protestanckiego. A do tego Kohl byl przyjacielem rodziny Rothschildow (!), a i czlonkiem grupy Bildergerber. Nic dziwnego, ze skromna panienka “pokonala” wszystkie przeszkody; nawet te – dotyczaca “spowiedzi” (lustracji po upadku komunizmu).
  http://mahamudras.blogspot.fr/…
 • Autorze
  Powstrzymaj egzaltację, uruchom rozum! Urząd Gaucka został stworzony po to, zby chronić trzon agentury i rezydentury KGB/GRU. Pic na wodę. Wielkie halo dla maluczkich, dowiedzieć się, że sąsiad kapował. Najważniejsi agenci pozostali w cieniu. Pod parasolem tworzonym przez TW (IM) Larve – czyli pastora we własnej osobie.
 • Autorze
  My w Polsce mamy taki odpowiednik.W jednym z dzisiejszych programów informacyjnych podano,że odpowiednikiem Gaucka w Polsce był…Uwaga!!!…Leon Kieres.To prawda-o większego trudno zucha. Leon Kieres rzeczywiście ma ogromne zasługi dla II PRL przez obronę agentów i konfidentów , ukrywanie akt i uniemożliwianie lustrowania bolków i innych UBolków ! Z tym Gauckiem to też bym był ostrożny, bo jak czytam to on jakąś “larwą” był. Dla znających j.niemiecki IM Larve – https://www.google.com/search?… oraz IM Erika http://duckhome.de/tb/archives… http://www.pi-news.net/2010/01…No coż zwykły, figurant, nie będzie miał żadnej realnej władzy jak to w Niemczech dlatego pani kanclerz to dość dobrze przełknęła. Te jego rzekome zasługi w lustracji to trele morele dla niezorientowanych w temacie./ ilu agentów i innej komunistycznej swołoczy piastuje wysokie urzędy w Niemczech to szkoda gadać. U nas takiej samej swołoczy z tamtego okresu piastuje troche więcej i to bez żadnej lustracji. Jak wynika z powyższego, zwykłe bicie piany. A pan Gauck no coż będzie miał tylko wyższą emeryturkę i to wszystko co zrobi dla obecnych Niemiec. Myślcie ludziska realnie.
 • Wybór Joachima Gaucka. Trochę dziegciu do beczki miodu.
  Wybór Joachima Gaucka. Trochę dziegciu do beczki miodu. Od czasu pojawienia się Joachima Gaucka jako kandydata na prezydenta Niemiec przez polskie media i świat polityczny przetoczyła się fala entuzjazmu. Tylko patrzeć jak Adam Michnik – w ramach nostryfikowania wszystkiego co jest cool – z okazji zbliżającej się wizyty prezydenta RFN wygłosi laudację na cześć sukcesu niemieckiej lustracji i dekomunizacji, której ważnym elementem jest pastor Gauck, pierwszy szef Federalnego Urzędu ds. Akt Stasi, mniej więcej odpowiednika polskiego IPN. Trzeba na wybór pana Gaucka spojrzeć na chłodno. Ten wybór nic, ale to absolutnie nic dla Polski nie znaczy. Tak jak właściwie bez znaczenia jest osoba prezydenta w niemieckim systemie władzy, gdzie pełni funkcje ceremonialne. Co prawda, jest formalnie głową państwa niemieckiego, co przejawia się np. desygnacją kandydata na kanclerza podczas kryzysów gabinetowych. Ma też pewne uprawnienia odnoszące się do władzy sądowniczej. Ale nic poza tym. Oczywiście miłe jest, gdy jakąś polityczną funkcję w kraju podstawiającym Polsce nogę przy każdej okazji obejmuje człowiek deklarujący dla nas choć odrobinę sympatii i szacunku. Nie można jednak popadać w płytką euforię, bo łatwo okaże się, że jesteśmy urabiani jak plastelina przez “mężów stanu” typu Radosław Sikorski, który w związku z zapowiedzią przyjazdu Gaucka do Polski, odtrąbił swój „kolejny” sukces na arenie międzynarodowej: Z okazji wyboru Joachima Gaucka polskojęzyczna redakcja „Deutsche Welle” może się wznieść na wyżyny taniej propagandy. Dla cytowanego przez „DW” Corneliusa Ochmanna z Fundacji Bertelsmanna wybór Gaucka „To dla stosunków polsko-niemieckich bardzo dobry wybór” http://www.dw.de/dw/article/0,,15816171,00.html Na czym mają polegać te frukta dla Polski? Ano np. na tym, że prezydent Gauck ponoć będzie kontynuował linię swego poprzednika Christiana Wulffa, który: utrzymywał tak intesywne relacje z polskim prezydentem, jak chyba żaden inny. Żeby było jasne – z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Wybór Joachima Gaucka jest symboliczny, ale tylko dla Niemców. Oto bowiem funkcję państwową w RFN obejmuje kolejna osoba z dawnej NRD. Warto sobie przypomnieć jakie wspaniałe wizje zawodowi macherzy (tzw. “niezależni eksperci”) od stosunków polsko-niemieckich roztaczali przed nami, gdy kanclerzem została Angela Merkel, też ze wschodnich Niemiec. Jej samolot w drodze do Moskwy miał zawsze lądować w Warszawie. No i co? Wylądował, ale gazociąg Ribbentrop-Mołotow (Radosław Sikorski ®) na dnie Bałtyku, utrudniając nam sytuację geopolityczną. Kanclerz gdzie tylko mogła rzucała kłody Polsce, choćby podczas szczytu NATO w Bukareszcie, gdzie sprzeciw Niemiec (i Francji) odwlókł przyjęcie Gruzji i Ukrainy do Paktu na czas nieokreślony. Znów Niemcy zrobili dobrze Kremlowi. Nie można mieć pretensji, że politycy niemieccy (i jacykolwiek inni na świecie) działają zgodnie z interesami swojego kraju. Można co najwyżej liczyć, że od czasu do czasu jakieś interesy obcego kraju będą zbieżne z naszymi. I dlatego nie dajmy sobie wmówić, że wielkie znaczenie dla Polski mają wybory obcych premierow, prezydentów czy kanclerzy. Nie mają.
 • @Kula Lis 13:53:44
  “Powiadam wam, w NRD nie bylo ani jednego, powtarzam ani jednego pastora czy innego duchownego co by nie byl wspólpracownikiem STASI”.

  Z tym też się zgodzę
  Urząd Gaucka został stworzony po to, zby chronić trzon agentury i rezydentury KGB/GRU. Pic na wodę. Wielkie halo dla maluczkich, dowiedzieć się, że sąsiad kapował. Najważniejsi agenci pozostali w cieniu. Pod parasolem tworzonym przez TW (IM) Larve – czyli pastora we własnej osobie.

  I praktycznie ze wszystkim co Pan pisze, jednak nie zgodzę się, że wszystko jest sterowane z Rosji, tylko z Ameryki. Cały komunizm jest dziełam tzw "zchodnich banierów" jak chociażby rodzina Rotschildów. W Rosjii też mają swoje macki za pomocą Gorbaczowa i Rosja też uczestniczy w tym międzynarodowym przekręcie.

  Kissinger spotyka się regularnie z Putinem. Oczywiście akta Stazi są tak samo dostępne KGB, jak KGB Stazi, czy Mosadu. W tej drazpieżnej rozgrywce o podział terytorialny świata na regiony, biorą udział wszystkie mocarstwa i już od dawna dla zabezpieczenie swoich interesów prowadzili podwójną, a nawet potrójną agenturalna grę.

  Problem tylko w tym, że od samego początku komunizm był finansowany i rozpowszechniany na całym świecie z centrum dowodzenia, czyli z Ameryki, a nie z Rosji. Oczywiscie Stazi, KGB, wywiad brytyjski i Mosad przenikają się, ale wszyscy kopią do tej samej bramki, a wszystko sterowane jest z Ameryki i city London, które podobnie jak Niemcy jest poletkiem Rotschilda, podobnie jak Ameryka jest poletkiem Rockeffellera.
 • @Kula Lis 13:44:04
  Zacznij się Komorowskim delektować! Nie popisuj się RFN-em!
 • @katerina404 16:11:09
  Wyrazy "uznania" za brak zainteresowania Polską!
 • @Kula Lis 13:53:44 i innym:
  Ohne Kommentare, der letzte Satz des Artikels :
  "Leider kann ich selbst mir aus Mangel an Dokumenten kein abschließendes Urteil erlauben und wünsche mir somit nur eine sachliche Aufarbeitung der Thematik !"

  Bez komentarzy:
  Zajmijcie się naczelnym dyktatorem Jaruzelskim, jego pomocnikami, całą CZERWONĄ ZARAZĄ , WSZYSTKIMI BOLKAMI "wrogami obywateli" choćby z moich blogów I TYMI CO UTRWALAJĄ FAKTYCZNIE SYSTEM KOMUNISTYCZNY zgodnie ze zdaniem : CYRYL SIĘ ZMIENIŁ, METODY POZOSTAŁY, A PRZEWYCHOWANI TERAZ RZĄDZĄ NAMI I DEMOKRACJA, SPRAWIEDLIWOŚĆ TO SŁOWA W PRAKTYCE NIEZNANE!
 • @drhumor 07:39:55
  Wolskim Jaruzelskim matrioszką sowiecką pod którą służyłeś, zajmuję się od zawsze, w przeciwieństwie do ciebie desydencie z LWP, Szczynukowiczem Komorowskim także. Tu temat o Niemczech i tw. Larwie i Erice, więc piszę na temat.
 • @drhumor 07:39:55 przeczytaj zdanie po zdaniu i wyciągnij wnioski.
  Kto więc rządzi Polskim państwem? Właściwa odpowiedź na to pytanie to klucz do rozwiązania polskich spraw! To nie tylko wskazanie winowajców obecnego stanu rzeczy ale i znalezienie drogi wyjścia z sytuacji bezsilności i beznadziejności. A odpowiedź wcale nie jest taka prosta i wymaga przełamania wielu propagandowych stereotypów i przyznania się przed samym sobą do swojej głupoty i wprost bezgranicznej naiwności. Podstawowym stereotypem wymagającym przełamania to znana drwina z czasów PRL głosząca, że bezpieka to „bijące ramię partii”. To bzdura! To właśnie partia była „listkiem figowym” dla tzw. służb specjalnych PRL. Żeby się o tym przekonać wystarczy porównać losy byłych szeregowych funkcjonariuszy bezpieki i losy byłych szeregowych członków PZPR w wyniku tej tzw. transformacji ustrojowej. Byli funkcjonariusze bezpieki mają nie tylko pełne zabezpieczenie ekonomiczne ale nawet są objęci specjalną ochroną. Nie wolno ich nazwisk podawać do publicznej wiadomości ani ujawniać ich twarzy w mass-mediach bez względu na okoliczności, które by tego wymagały. A ilu byłych członków partii jest bezrobotnych lub może nawet bezdomnych wystarczy spytać tych stoczniowców czy górników gdzie „upartyjnienie” sięgało 90%. Drugim stereotypem wymagającym przełamania to tzw. przejęcie władzy przez tzw. opozycję demokratyczną w wyniku tzw. porozumień „okrągłego stołu”. Jest to totalna bzdura. Pomijając znane fakty, iż ta niesławna „opozycja” de facto była zwykłą agenturą trzeba przyjąć do wiadomości, że żaden system totalitarny a szczególnie bolszewicki dobrowolnie nie pozbywa się władzy i wpływów. Odpowiedź na pytanie kto rządzi Polską swego czasu dała tzw. afera Rywina. Ujawniono wtedy istnienie tzw. grupy trzymającej władzę ale usłużni dziennikarze i członkowie komisji sejmowej nie podjęli tego wątku. A to przecież istota sprawy! Nie dopuszczono do ujawnienia, że tą grupę stanowią byli funkcjonariusze UB,SB i WSI, którzy mając pełną wiedzę zawartą w tzw. teczkach obsadzają swoimi sługusami wszystkie stanowiska od rządu poczynając i na gminach kończąc a pod szyldem firm ochroniarskich i izb przemysłowo – gospodarczych kontrolują całe życie społeczno-gospodarcze w Polsce. Nie wolno wątpić, że gtw posiada odpowiednie, stale funkcjonujące struktury organizacyjne kontrolujące wszystkie szczeble władzy publicznej i samorządowej. Ale największy problem polega na tym, ze ta gtw nadal ma ścisłe powiązania z Moskwą i bez wątpienia działa nadal pod jej dyktando. I co najgorsze cała ta działalność gtw i jej ciągłe powiązania z Moskwą są objęte ścisłą tajemnicą państwową!!!!! Czy tajemnice „służb specjalnych” PRL można traktować jako polskie tajemnice? Czy raczej jako tajemnice władz okupacyjnych? Dlaczego byli funkcjonariusze „służb specjalnych” PRL mają zagwarantowaną specjalną ochronę „danych osobowych” i występują w procesach „lustracyjnych” jako wiarygodni świadkowie. A przecież to oni powinni w tych procesach występować jako główni oskarżeni a ich TW jako świadkowie ich niecnej działalności. Zupełnie absurdalną tajemnicą objęto natomiast WSI. Przecież te WSI to stara agentura sowiecka działająca na terenie Polski w ramach tzw. Układu Warszawskiego, która w Polsce nie miała by nic do szukania gdyby nie zalegalizowanie jej przez Wałęsę właśnie pod nazwą „wojskowych służb informacyjnych”. Jak się okazuje w większości afer gospodarczych jakie przewaliły się przez Polskę czołową rolę odgrywali byli funkcjonariusze WSI. Można postawić sobie pytanie: czy Prezydent Lech Kaczyński nie wydał na siebie wyroku śmierci nie ujawniając treści aneksu do Raportu o likwidacji WSI, w którym były zawarte nazwiska głównych uczestników różnych afer. Swoistą tajemnicą otoczono również „Ministerstwo X” znane starszym Polakom z rewelacji płk. Światło na falach Radia Wolna Europa. To była i jest agentura bezpośrednio Moskwie podporządkowana, nieobjęta żadnymi spisami w Polsce nawet najbardziej „tajnymi”. Ich akta personalne są tylko w Moskwie a tu w Polsce mogą odgrywać rożne nawet patriotyczne i „solidarnościowe” role. To szczególnie wredni i niebezpieczni „agenci wpływu”! A jest ich podobno 14 000 osobników. I to jest cała tajemnica różnych układów, nepotyzmu, dziwnych awansów i dymisji. Trzeba być naprawdę niesamowicie naiwnym aby sądzić, że Moskwa mając pełną kontrolę nad Polską w czasach PRL-u pozwoliła by sobie na ograniczenie swoich wpływów przy okazji tzw. transformacji ustrojowej.
  Źródło:http://gazetawarszawska.com/?cat=262
 • @Kula Lis 09:49:53
  Więc skomasujcię swoje ataki w stronę likwidacji tych zamordystów, których teraz mamy, a ja wolałbym mieć u nas jako szafa rządu Markel i Gaucka (nie jako Niemców!) niż tych ustawionych kariewrowiczy, oportunistów!
 • @drhumor 10:48:16
  Ja tez uwazalem Gaucka za prawego czlowieka bo te papiery po Stasi kopiowal i segregowal i zdawalo sie ze robi dobra robote . Ale jak sie okazuje to mialo swoj cel. Pierwsza jego wypowiedz ze Granice na Odrze i Nysie nie powinny byc uznane bo byly ustanawiane przez Komunistow . to w mojej ocenie Facet sie odkryl niechcacy ta wypowiedzia, Wojna byla wywolana przez Niemcow a ze tak sie losy potoczyly ze Komuna miala na duza czesc Europy wplyw , To tego juz nie odwerucimy tak jak i ofiar zbrodni . I negowanie granic obecnie nic dobrego nie wrozy nam jako sasiadom. i ztego powinni sobie zdawac sprawe ci ktorzy tutaj tak sie podniecaja na dzwiek Jego nazwiska. Niemiec nigdy nie byl i nie bedzie prawdziwym przyjacielem tak jak i Zyd. To podona mentalnosc
 • @drhumor 10:48:16
  Ciekawe jaki procent udziału miał Herr Gauck w przerzuceniu niemieckich notabli z KC SED i Stasi do Południowej Ameryki?. Jak wiadomo od czasów operacji ‘Odessa’ Ameryka Południowa jest często określana ‘Czwartą Rzeszą’. Tam nawet najgrożniejsi zbrodniarze niemieccy zawsze czuli się dostatnio i bezpiecznie. To tylko Polsce Niemcy zaserwowali swoiste polowanie na agentów. Oczywiście nazwę tą zastrzeżono wyłącznie dla polskiego wywiadu i kontrwywiadu, nie ingerując np w obszar niemieckiej agentury w Polsce.
 • @drhumor 10:48:16
  No coz – gdyby Polacy z takim samym wigorem protestowali przeciwko prezydenturze Walesy, przeciwko Nocnej Zmianie i przeciwko dwum kadencjom premierowskim Tuska, Magdalence i gieremkizacji – toby Polska pewnie wciaz byla Polska. W kazdym razie fakt prezydentury Gaucka wydaje sie byc przesadzony i pierwszysm czytelnym sprawdzianem bedzie czy Donald Tusk dostanie wymarzony taboret gdzies na zapleczu Parlamentu Europejskiego. Narazie takim sprawdzianem byly dwa koleje wybory wymienionego Tuska jako wszystkozernej stonki ziemniaczanej na pohybel Polsce i Polakom.
 • @drhumor 10:48:16
  Niemiecka lustracja. To taki kit dla tlumow. Kazdy moze sprawdzic teczke o sobie jesli jest niemieckim Kowalskim. O tych z wyzszej polki juz sie nie dowie chyba, ze bedzie wrzutka wygodna dla wladzy. Kohl zastrzegl wiadomosci o sobie sadownie, (pytam dlaczego?) o Merkel tez nic nie przeczytamy. Moskiewski agent Schroeder tez jest nieskazitelny. Jeden z szefow STASI mieszka w st Petersburgu
  i pracuje dla Gazpromu i Putina. To Kohl lansowal i lobbowal za Merkel (za swoja dziewczynka). Jakos dziwnie najwyzsze stanowiska w Niemczech sprawuja ludzie z bylego NRDowka spenetrowanego przez sowiecki wywiad i KGB. Dzialaczka komunistycznej organizacji mlodziezowej NRD do spraw propagandy zostala kanclerzem Niemiec. Toz to robienie sobie jaj ze
  zdrowego rozsadku. Poprzez Niemcy Rosja przejela juz kontrole nad UE.
  Kurdupel Sarkozy biega za Merkel bo boi sie marginalizacji Francji. Sikorski
  w trojkacie Berlin,Moskwa, Warszawa,otwiera Ruskim granice w UE i broni
  tego jak lew. Komisaryczne rzady w Grecji i we Wloszech. UE juz nie ma
  a nowy prezyden Niemiec przyjezdza zobaczyc nowe wlosci.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY