Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
291 postów 1696 komentarzy

Przyjacielem Platon, a jeszcze większym prawda. Arystoteles

F.Krzysiak - dysydent PRL i RP. 72 lat nauczyciel, socjolog, politolog, oficer wojny psycholog. Przez bandę lekarzy Jaruzelskiego uznany 2x "nieuleczalnie chorym psychicznie"! Przewodnik - bada historię G-ka i zabytków, pilot, tłumacz, muzyk, wodzirej, humorysta!

Moje komentarze

 • @Słoneczko 21:11:12 Do tego nigdy nie dojdzie, ponieważ są tysiące Bolków
  postkomunistów i miliony oportunistów, a zasadniczym warunkiem jest 100% wymiany całego parlamentu.
  Składałem szerego razy propozycje utworzenia 2 list:
  1/ wrogów większości narodu (opublikowałe już około 400 nazwisk)
  2/ przyjaciół większości narodu.
  Niestety nikogo to nie interesowało, dlatego będziemy żyć w bagnie bezprawia!
  "W imieniu Polski Ludowej - honorowy wyrok"
 • @Andy-aandy 04:43:28 Oczywiście dałem 5 i w 100% popieram prawdę historii!
  Ale trochę szkoda, że nie gloryfikuje się współczesnych aktów bezprawia komunistów i postkomunistów.
  W czasie dochodzenia do zenitu bezprawia gen. W Jaruzelskiego w 1979 roku wygrałem konkurs na st. asystenta filozofii w Katedrze Nauk Społecznych WSMW w Gdyni (obecnie Akademia MW), a naczelny politruk tej uczelni dr Krzysztofek (ważniejszy wtedy od admirała komendanta uczelni) po przejrzeniu moich akt stwierdził, że weźmie mnie do siebie na politruka i da mnie 500 zł więcej.
  Odpowiedziałem: Nie ja jestem nauczycielem i chcę nauczać!
  A on: albo ze mną albo Cię wykończę!
  I z pół roku wysłał mnie za moje poglądy i działalność na oddział psychiatryczn, aby mnie super zdrowemu psychicznie i fizycznie przypisano 1 nieuleczalną chorobę psychiczną!
  A po moim apelu na poważnej naradzie partyjno-służbowej z udzuiałem dowództwa MW o odkłamanie historii i powiedzeniu prawdy o Katyniu, że to nie Niemcy, tylko Rosjanie wymordowali naszych oficerów - ponownie wysłano mnie na oddział psych. i wyrzucono z wojska nie dając mnie nigdzie możliwości podjęcia pracy.

  Moi kaci: naczelny polski zbrodniarz komunistyczny Jaruzelski i 20 lekarzy wojskowych żyją sobie nietknięci jak pączki w maśle, a ja chwytałem się wielu prac, aby jakoś żyć.

  Jako ten podwójny nieuleczlny wariat prowadziłem m.in. w Trójmieście bale sylwestrowe w 3 językach (niem. ros. polski) ku zadowoleniu gości i zleceniodawców!
  Badając historię gdańska i jego zabytków wykazałem skandaliczne błędy rzekomych naukowców, restauratorów zabytków, publikowałem artykuły i książkę kompromitującą działalność ministra kultury i nikt nie był w stanie udowodnić, że nie mam racji.
  Ale prokuratury, sądy, politycy (właściwie neptycy na wysokich stanowiskach państwowych) oddalali moje zarzuty, lub pisali: "Nie rozpatrywano sprawy, bo pan obraża" (chyba pisząc prawdę)! To czemu nie ukarano mnie za obrazę?!

  Cóż ja "POLSKI WARIAT" POTRAFIĘ BRAĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI NIEMIECKO-POLSKIEJ, WYGŁASZAĆ WYKŁAD PO NIEMIECKU (A NIE JAK NIEKTÓRZY CZYTAJĄ WYKŁADY, PRELEKCJE - NAWET PO POLSKU)

  MÓGŁBYM CHĘTNIE POKAZAĆ ŚWIATU JAKIE SUKCESY MA POLSKA KOMUNA W OSZUKIWANIU CAŁEGO ŚWIATA O BRAKU DEMOKRACJI W PL I CORAZ WIĘKSZYM ZAMORDYŹMIE W PONIŻANIU NASZEGO NARODU!
  Niestety nie ma odważnych, którzy chcieliby poruszyć ten temat, za to są tysiące pachołków, którzy obrzucają mnie tysiącami kłamstw.
  Franciszek Krzysiak
  "W imieniu Polski Ludowej - honorowy wyrok"
 • @Słoneczko 08:47:13 Ociemniałe Słoneczko
  i chyba słabo myślące!
  Ranger ma duże litery, tylko z tego co pamiętam BRAKI W KULTURZE!
  Panie Prezydencie - List Otwarty
 • @gallux 10:37:47 gallux-ie: Przestań być aż tak bezczelny,
  bo takiego tekstu:

  "Dla mnie jako byłego oficera służb specjalnych agenturalność wobec własnego kraju jest czymś normalnym i naturalnym."

  ja nigdy nie napisłem!
  Panie Prezydencie - List Otwarty
 • @Ranger 07:41:14
  Nawet to "cie" świadczące o kulturze spod budki z piwem!
  Panie Prezydencie - List Otwarty
 • Trybeus i rekolekcje to tak jakby k.... mówiła o moralności !
  Księża też się tłumaczą, a co nie mogę sobie po.........
  Jeden z takich powiedział do pewnej pani: Jam jest sługa boży, sobie wyjmę, tobie włożę!

  Odwiedzacie to Trójmiasto, a może byście poprosili mnie, bym Wam pokazał w Gdańsk jak wszystkie partie i super demokraci na czele z Bulami, Donaldami, Bolkami mają nas w tylnej części ciała, bo pokazują nam super bzdury, a twierdzą , że sukces ich troski o zabytki narodowej kultury...
  GDAŃSK, PODRÓŻ SENTYMENTALNA...I NIE TYLKO...CZĘŚĆ 1.
 • Tylko oportunista, antypatriota, głuchy i ślepy
  może massmediom w tak dobre opinie o Komorowskim wierzyć !
  Panie Prezydencie - List Otwarty
 • @jazgdyni 12:01:05
  Często dyletanctwo zwiazane z pośpiechem, wulgaryzm i nienawiść do prawdy i tych co ją głoszą!
  O wyrażaniu uczuć
 • @adevo 00:18:31
  Chętnie bym ich tam nadzorowal! Znam ich metody! Chwalili się często opowiadając i co nieco tez widziałem, co potrafią zrobić, bo ich bezprawie było prawem.
  Z tego co obserwują to ich nauki nie zginęły... a potem są meldunki, że ob. X pobił 10 funkcjonariuszy...!
  Uważajmy na fałszywych proroków. Metoda "Na patriotyzm".
 • @adevo 16:29:06
  1. Dopiero wczoraj dowiedziałem się, że jest NE.net i już 2 zdrowe wpisy zrobiłem, a na tym 3obiegu "czule" przyrżnąłem ŁŁ!
  2.Dziwię się, że Ty jako sympatyk mojej wiedzy choćby z dziedziny architektury nie podpowiedziałeś st. panu, że tu NE, żyje (choć słyszałem
  że R.O. ma jakieś kłopoty z domeną - ale tymi sprawami to się nie interesuję.
  3. Czytałem co napisałeś R.O. i ja mu też dodałem mocniej niż "Männer müssen Männer sein...!"
  4. Ta "polityczna DYLETANCIARENIA" potrafi dużo i głośno pyskować, obrażać a nie potrafi myśleć!
  5. Oto "nocny szczur" (bo nie władam angielskim) napisał : " póki co, i tak nie ma kogo wybierać, nawet lokalnie zgnilizna."
  A ja krzyczę tu już 1,5 roku: zacznijmy robić ogólnopolską listę WROGÓW WIĘKSZOŚCI NARODU I UMIEŚĆMY NA NIEJ TYCH, KTÓRZY NIE POWINNI NIGDY NIE ZASIADAĆ W PARLAMENCIE !
  Żaden z komunistów, postkomunistów, oportunistów szkolonych i wychowanych przez zbrodniarza Jaruzelskiego nie powinien uchwalać nam prawo i rządzić nami!
  Tu przypomnę:
  APEL DO UCZCIWYCH I ODWAŻNYCH !
  Utwórzmy KOŁO WROGÓW MAFII WŁADZY !

  Mam prawo do takiej nazwy, ponieważ mogę wskazać setki nazwisk tych, którzy mnie represjonowali i zabijają mnie społecznie niszcząc też ekonomicznie! Wystarczy, że wskażę:
  Komorowskiego, Tuska ministrów kultury, sprawiedliwości, prokuratorów, sędziów, L. Wałęsę, T. Mazowieckiego…

  A w tym czasie przestudiujcie te moje notki:

  POSŁOWIE, SENATORZY SĄ JAK GOŁĘBIE, na ziemi nas się trzymają, a jak w górę wzlecą to na nas srają ! 25.01.2012 (Pardon za ostatni wyraz, ale to jest dosłowne tłumaczenie z j. niem.)!

  P. Bratkowski - administrator Newsweeka - to kat wolności słowa! 25.01.2012 !

  1oo% wierzę w współpracę „BOLKA” i prawidłową działalność Maciarewicza !!! 24.01.2012 !

  c.d. LISTY NAZWISK WROGÓW OBYWATELI W RP !!! POLACY! Bracia i siostry OBUDŹCIE SIĘ !!! 15.02.2012

  Kto chce do mnie dołączyć niech mnie powiadomi w komentarzu lub pocztą wewn. PODAJĄC JAK SIĘ BĘDĘ MÓGŁ Z NIM KONTAKTOWAĆ i napisali skąd jesteście.
  Bardzo bym się cieszył, gdyby zgłosili się jak najszybciej BiK-owcy z Trójmiasta, bo może pomogliby mnie w sprawach organizacyjnych. W ogóle przydałby się mnie b. dobry informatyk, aby mnie trochę pomóc, poduczyć!

  JA NIE CHCĘ BYĆ ANI prezydentem, premierem, parlamentarzystą – JA CHCĘ WAM MŁODSZYM POMÓC ZORGANIZOWAĆ WALKĘ O LEGALNĄ LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ !

  Parę razy kontaktowałem się z R. Oparą sugerując, że chcę pomóc. Ale mnie ignorował. Nie doceniał tego, że ja mam b. duże doświadczenie i nie mało wiedzy jako m.in. nauczyciel, funkcjonariusz SW (kilka lat!), socjolog religii, politolog, 13 m-cy pracowałem w kontrwywiadzie, oficer w tym APARATU WOJNY PSYCHOLOGICZNEJ, pilot, przewodnik, nawet wodzirej…
  On nie rozumie tego i jeśli się nie zmieni nic nie osiągnie!

  Na NE nie było nikogo, kto starał się mieć koncepcję jak pracować z ludźmi, aby coś zrealizować. Chyba myślano tylko o pieniądzach i doszło do krachu i konfliktów!

  Sugerowałem też nowemu Red. Nacz., ale zdaje się, że też w ogóle nie ma koncepcji jak pracować. W ub. roku nie dostrzegłem niczego poza parodią Prezydenta RzBiK-a,

  Cóż za moje teksty, komentarze zostałem tylko oczerniany i wyśmiewany no i zbanowany. (Panie R.O. - to CENZURA !!!)
  Kilka dni temu odblokowano mnie i o czym napisałem postraszono ostrym regulaminem dot. cenzury – ustosunkowałem się do tego i podsumuję, że to byłby ZAMORDYZM i zaprzeczenie wolności słowa.
  Nie wolno wyśmiewać, obrażać, ale krytykować powinno się obowiązkowo, jeśli ktoś głupio lub niewłaściwie postępuje!

  Kto krytyki się boi, to znaczy, że coś broi!

  Pozdrawiam tych, którzy chcą walczyć o lepszą Polskę dla większości narodu, a nie tylko dla siebie, rodziny i KOLESI!
  F.Krzysiak
  Uważajmy na fałszywych proroków. Metoda "Na patriotyzm".
 • @Ryszard Opara Ad rem Panie Opara!
  Pisał Pan, że włada Pan niemieckim to: "Männer müssen Männer sein !"
  Upraszczając po polsku : "Chłop musi być chłopem, a nie trokiem od kaleson!"

  Tu jest kilka wypowiedzi z których Pan winien wybrać fragmenty i przyjąc do realizacji! Wymienię niektórych: Adevo, GPS, AdNovum, Ultima Thule,
  nawet super wulgarysta i chamowaty gallux napisał co nieco mądrego tzn: "Do dziś pan Opara nie określił się jasno co do swoich poglądów politycznych." W tym miejscu on ma rację!
  Powiem mocniej: Pan się boi i lawiruje! Musi Pan się w końcu zdecydować i pokazać, że będzie Pan PATRIOTĄ I PRZYNAJMNIEJ HUMANISTĄ, KTÓRY NIE POZWOLI ROBIĆ KLOAKI Z NE!

  Bzdurą jest powoływanie się na konstytucję, liczenie referendum jeśli istnieje przywilej, że posłowie i senatorzy mogą, a nie muszą odpowiadać na pisma, prośby, petycje obywateli. Na tej podstawie można i referendum odrzucić (bo w Akt Woli, który sugeruje Adevo i go nawet podpisałem to nie wierzę, bo tyle podpisów się nigdy w Polsce nie zbierze)!
  Trzeba najpierw doprowadzić do tego, aby ŻADEN KOMUNISTA, Postkomunista, Oportunista nie znalazł się w parlamencie !!!

  Zbrodniarz Jaruzelski żyje otoczony opieką rzekomego OPOZYCJONISTY Komorowskiego miast gnić w więzieniu!
  Przypominam jeden z moich tekstów:
  APEL DO UCZCIWYCH I ODWAŻNYCH !
  Utwórzmy KOŁO WROGÓW MAFII WŁADZY !

  Mam prawo do takiej nazwy, ponieważ mogę wskazać setki nazwisk tych, którzy mnie represjonowali i zabijają mnie społecznie niszcząc też ekonomicznie! Wystarczy, że wskażę:
  Komorowskiego, Tuska ministrów kultury, sprawiedliwości, prokuratorów, sędziów, L. Wałęsę, T. Mazowieckiego…

  A w tym czasie przestudiujcie te moje notki:

  POSŁOWIE, SENATORZY SĄ JAK GOŁĘBIE, na ziemi nas się trzymają, a jak w górę wzlecą to na nas srają ! 25.01.2012 (Pardon za ostatni wyraz, ale to jest dosłowne tłumaczenie z j. niem.)!

  P. Bratkowski - administrator Newsweeka - to kat wolności słowa! 25.01.2012 !

  1oo% wierzę w współpracę „BOLKA” i prawidłową działalność Maciarewicza !!! 24.01.2012 !

  c.d. LISTY NAZWISK WROGÓW OBYWATELI W RP !!! POLACY! Bracia i siostry OBUDŹCIE SIĘ !!! 15.02.2012

  Kto chce do mnie dołączyć niech mnie powiadomi w komentarzu lub pocztą wewn. PODAJĄC JAK SIĘ BĘDĘ MÓGŁ Z NIM KONTAKTOWAĆ i napisali skąd jesteście.
  Bardzo bym się cieszył, gdyby zgłosili się jak najszybciej BiK-owcy z Trójmiasta, bo może pomogliby mnie w sprawach organizacyjnych. W ogóle przydałby się mnie b. dobry informatyk, aby mnie trochę pomóc, poduczyć!

  JA NIE CHCĘ BYĆ ANI prezydentem, premierem, parlamentarzystą – JA CHCĘ WAM MŁODSZYM POMÓC ZORGANIZOWAĆ WALKĘ O LEGALNĄ LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ !

  Parę razy kontaktowałem się z R. Oparą sugerując, że chcę pomóc. Ale mnie ignorował. Nie doceniał tego, że ja mam b. duże doświadczenie i nie mało wiedzy jako m.in. nauczyciel, funkcjonariusz SW (kilka lat!), socjolog religii, politolog, 13 m-cy pracowałem w kontrwywiadzie, oficer w tym APARATU WOJNY PSYCHOLOGICZNEJ, pilot, przewodnik, nawet wodzirej…
  On nie rozumie tego i jeśli się nie zmieni nic nie osiągnie!

  Na NE nie było nikogo, kto starał się mieć koncepcję jak pracować z ludźmi, aby coś zrealizować. Chyba myślano tylko o pieniądzach i doszło do krachu i konfliktów!

  Sugerowałem też nowemu Red. Nacz., ale zdaje się, że też w ogóle nie ma koncepcji jak pracować. W ub. roku nie dostrzegłem niczego poza parodią Prezydenta RzBiK-a,

  Cóż za moje teksty, komentarze zostałem tylko oczerniany i wyśmiewany no i zbanowany. (Panie R.O. - to CENZURA !!!)
  Kilka dni temu odblokowano mnie i o czym napisałem postraszono ostrym regulaminem dot. cenzury – ustosunkowałem się do tego i podsumuję, że to byłby ZAMORDYZM i zaprzeczenie wolności słowa.
  Nie wolno wyśmiewać, obrażać, ale krytykować powinno się obowiązkowo, jeśli ktoś głupio lub niewłaściwie postępuje!

  Kto krytyki się boi, to znaczy, że coś broi!
  ODWAGI PANIE RYSZARDZIE!
  Pozdrawiam tych, którzy chcą walczyć o lepszą Polskę dla większości narodu, a nie tylko dla siebie, rodziny i KOLESI!
  Zrozumieć Polaków - znaczy zrozumieć Polskę
 • @jazgdyni
  Strasznie dużo tu pustego samochwalstwa dla grupy "świetnych blogerów" !!!!!!!!!!!!

  Ale rzekomo jako DYLETANCI jesteście otwarci NA NAUKĘ i to trzeba pochwalić!
  Dlatego podpowiadam, zacznijcie używać pięknego polskiego języka, bez wulgaryzmow, bo to zdanie źle świadczy o kulturze językowej szefa klubu:
  "Z satysfakcją należy podkreślić, że trzon Dyletantów stanowczo pokazał wała ... "
  Dyletanci – przyjaciele i wrogowie
 • @Bara-bar 17:15:19
  Ad rem proszę, a za ad absurdum banuję!
  Panie Ryszardzie Opara może Pan być dumny mieć takiego bohatera i taki KLUB DYLETANTÓW!
 • @Elis 10:36:40
  Kolejny dyletancie ! Pisz "pan" dużą literą!
  Wstyd mi za Was!
  Na miejscu Pana R.O. kazałbym tą uwłacząjącą jego portalu nazwę natychmiast usunąć!
  Panie Ryszardzie Opara może Pan być dumny mieć takiego bohatera i taki KLUB DYLETANTÓW!
 • @trybeus 09:40:07
  Puknij się w głowę trybeusie młotkiem żelaznym, co Ty wypisujesz!

  "...tak tak ...trzeba pokazać paniom z Hamurga, jak wygląda Danzig i gdzie powinny się osiedlić...a ja bym paniom z Hamburga pokazał gest Kozakiewicza...Gdańsk jest polski !!!...to samo jest w Malborku... jakbym wjechał do niemieckiego miasteczka, wszędzie "szprechen"...Polak nie zwiedzi zamku, bo ceny biletów są zaporowe ..."nur fur deutch"...ale co ja tam... przecież cham i prostak jestem...bądź pozdrowiony Panie Franciszku

  Nie usunę tego, a jeśbyś ten swój popis braku kultury i rozumu usunął to niech to tu zostanie>
  Panie Ryszardzie Opara może Pan być dumny mieć takiego bohatera i taki KLUB DYLETANTÓW!
 • @zibi 08:54:55
  Zastanów się człowieku i
  1/ zacznij uczyć się kultury i "pan" otp pisz dużą litera - nie udowadniaj dyletanctwa w rtografii!
  2/ Ja takiej bzdury nie napisałem: " oskarża pan R. Oparę o organizowanie klubu zdrajców "
  Panie Ryszardzie Opara może Pan być dumny mieć takiego bohatera i taki KLUB DYLETANTÓW!
 • @gosc hotelowy 07:40:03
  Najpierw trzeba pokonać swoich Bolków, oportunistów - bo zdrajcy narodowi są najgorsi np. Jaruzelski.
  Żegnam, bo jadę do pracy z 2 paniami z Hamburga, który pokażę Gdańsk.
  Pozdrawiam - choć nie byłem pozdrowiony!
  Panie Ryszardzie Opara może Pan być dumny mieć takiego bohatera i taki KLUB DYLETANTÓW!
 • @40i4 16:04:53
  Coś słabo nami ten bóg króluje, że CAŁY CZAS BŁĄDZIMY!
  Co gorzej każda urocztstość świecka uczczona jest nabożeństwami kościelnymi, kapłani dobrze współpracują z władzą, bo nawet za przestępstwa nie są tak karani jak świeckie osoby, widać pobłażanie w sądach.
  A im bym wybaczył, że grzeszą, ale z dziećmi. Molestować, gwałcić potrafią czemu?! Chyba w boga nie wierzą!
  BOŻA ŁZA
 • @Astra 08:50:36
  ROZUMIEM, ŻE CHCIAŁEŚ NAPISAĆ "blagierem".
  Szkoda, że nie zaprosi mnie na dyletantów spotkanie
  Tak jak ci z Morskiego Klubu Gdynianie
  bym napisał poważniej, a nie na kolanie!
  Dostałaby też coś jego hałstra
  Najpilniejsi Cin z Trójmiasta
  Gallux-lump mistz wulgaryzmu, wciąż na straży
  jakby mógł to by nie tylko pluł, ale i bił potwarz
  trybeus orzeł z połamanymi skrzydłami wróbla
  spec od podbierania jaj kurom z kubła
  Kossobor stojąca od lat bezpiecznie z boku
  Gotowa z koniem by wiać, gdy będzie w kraju niepokój!
  Ale oni wszyscy są tu bardzo ważni,
  Bo zwą się słusznie DYLETANCI
  Nie wiem skąd jest niejedna JAGNA
  Ale z jakiegoś moralnego bagna.
  A Ty cos za jeden sługusie Astra
  Czy też jesteś patriotycany kastrat
  Bo Twoje tekstowe he, he, he,
  Wskazuje, że jesteś dyletanckie dziecie!
  Jazgdyni! Jaz ma dwa znaczenie! On tworzy 3-e: PRZEGRODA dla tych, co o prawdę i demokrację woła!
 • Niespodzianka
  Na ogół na pierwszą ocenę dostaję pałę
  Dziś mnie zaskoczenie spotkało,
  Chyba dyżurni dyletanci zaspali
  Szef ich za to nie pochwali !
  Jazgdyni! Jaz ma dwa znaczenie! On tworzy 3-e: PRZEGRODA dla tych, co o prawdę i demokrację woła!

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY